Na jakim obszarze można wykonać makijaż permanentny?

0
46

Konieczność codziennego wykonywania makijażu bywa dla niektórych osób dość żmudna i nieprzyjemna. Dotyczy to szczególnie osób, które nie mają zbyt pewnej ręki i tego rodzaju zdolności manualnych.

O ile obsypanie twarzy pudrem nie stanowi dla nikogo problemu, o tyle te elementy, które wymagają precyzji, dokładności, a jeszcze do tego symetrii, bywa ciężko. Chodzi tutaj o takie elementy makijażu jak kreska na oku czy brwi. Jeśli ręka się zachwieje albo jedna kreska wyjdzie nieco inna niż druga, efekt nie będzie zadowalający.

Specjalistyczne wykonanie makijażu

Najgorzej jest, kiedy makijaż wykonuje się rano przed pracą, kiedy z reguły nie ma się za wiele czasu, i w takich okolicznościach, mając już wymalowaną całą twarz, popsuje się efekt na oku, i trzeba wszystko zmywać. Bywa to naprawdę denerwujące i naraża na spóźnienia, które nie w każdej firmie są akceptowalne. Rozwiązaniem jest makijaż permanentny Katowice. Wykonywany w renomowanym salonie specjalizującym się w tym obszarze kosmetologii daje bardzo naturalny i podkreślający indywidualną urodę efekt. Pozwala też zaoszczędzić sporo czasu, i to przez długi okres. W zależności od samych cech skóry i konkretnych predyspozycji, utrzymuje się on nawet około dwóch lat. Miło pomyśleć, że przez ten czas nie będziemy potrzebować eyelinerów czy tuszy do brwi.

Obszary makijażu

Zakres, w odniesieniu do którego można wykonać makijaż permanentny Katowice jest oczywiście szerszy niż dwa wspomniane wcześniej przykłady. Poddaje mu się:
• brwi (dostępne są tu różne metody)
• oczy
o kreska górna (zagęszczająca lub dekoracyjna)
o kreska dolna
• usta
o kontur z cieniowaniem
o kontur z wypełnieniem

W razie wątpliwości specjalista na miejscu wyjaśni na czym polegają poszczególne zabiegi, jak one przebiegają w zależności od konkretnego miejsca, jaki efekt dają poszczególne metody. Ważne jest też odpowiednie dbanie o poddany zabiegowi rejon, aby mógł się on właściwie goić, a do tego aby ostateczny efekt był zgodny z oczekiwaniami.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here