Walka z małymi łazienkami

0
25

Jak wykorzystać niewielką przestrzeń? Jeśli nie mamy absolutnie żadnego pomysłu, dobrym rozwiązaniem jest skorzystanie z usług oferowanych przez salon łazienek. Zabrze, Katowice czy Gliwice mają odpowiednie sklepy, w których zamówisz wszystko – od początkowego projektu, przez armaturę, po dekorację.

Ustal priorytety!

Marzy Ci się wanna? Chcesz mieć wielką kabinę prysznicową? A może potrzebujesz dużej pralki? Zastanów się nad swoimi priorytetami. Wykonaj listę – na górze opisz rzeczy które faktycznie są Ci niezbędne lub o których zawsze marzyłeś. Następnie pomyśl w jaki sposób możesz wprowadzić ten pomysł w życie. Może koniecznie potrzebujesz wanny, ale może być nieduża? Większa pralka kosztem mniejszej umywalki? W przypadku urządzania małych łazienek trzeba iść na kompromisy.

Zwróć uwagę na funkcjonalność pomieszczenia. Czy drzwi i wszystkie szafki otwierają się bez przeszkód? Czy możesz swobodnie podejść i użyć każdego sprzętu? Masz wystarczająco miejsca na ręczniki i kosmetyki? Czy dostęp do wyczyszczenia wszystkich miejsc nie jest utrudniony? Zanim zaczniesz kupować sanitariaty, przemyśl dokładnie użyteczność nowej przestrzeni.

Nie masz pomysłu? Pomoże Ci salon łazienek. Zabrze i Katowice oferują odpowiednie usługi

Wyposażenie małych łazienek nie różni się przeważnie od tych o normalnych rozmiarach. Jednak musimy liczyć się z potrzebą wymierzenia wszystkich ścian i odległości. Może się tak stać, że nie wszystkie produkty jakie wpadły nam w oko są do kupienia – mogą być zwyczajnie za duże. Przeglądając inspiracje w internecie często nie mamy pojęcia o faktycznych wymiarach pomieszczeń ani sprzętów.

Rozwiązaniem jest udanie się do salonu łazienek, w którym specjaliści zwizualizują nasze pomysły i zaproponują własne, sprawdzone rozwiązania. Mają szereg gotowych propozycji na aranżację niewielkich przestrzeni. Może podpowiedzą jak rozwiązać problem chęci posiadania wanny i dużej pralki?

Sprytne poukładanie puzzli z sanitariatów jest kluczowe przy urządzaniu małej łazienki. Jednocześnie pamiętaj o estetyce – przebywanie w łazience powinno być sprawiać Ci przyjemność. Nie poddawaj się – obecnie wiele osób zmaga się z tym problemem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here